Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Naše prodejna

Sluban Stavebnice
Zámecké náměstí 1262
CZ - 738 01 Frýdek-Místek
tel: +420 775 643 852
napište nám
Otevírací doba: Po-Pá: 10:00-17:00
E-mail: info@sluban-stavebnice.cz

Nejprodávanější

Cena 239,00 Kč
Vyprodáno
Cena 299,00 Kč
Skladem
Cena 299,00 Kč
Vyprodáno

GIRLS DREAM PRINCESS

Nádherná růžová kolekce pro holčičky :-)  Přenese tě do světa pohádek - můžeš být princeznou i královnou, můžeš si vybrat z několika úžasných zámků, které jsou okouzlující svými terasami, věžičkami i královskými komnatami a pokojíčky pro princezny. A ke každému růžovému zámku či paláci vždy najde cestu nějaký statečný princ na bílém koni. Toho můžeš pozvat na projížďku v nádherném růžovém kočáře taženém jedním nebo dvěma koňmi a ukázat mu celé své království.

Pak se přeneseš do současného světa a uspořádáš pro své kamarády a kamarádky velkolepou party. Můžeš je pozvat do nádherné Romantické restaurace - u kulatých stolečků pod růžovými deštníky jim všechny dobroty, které jim přichystáš, budou moc chutnat. A co když kamarádů přijde hodně a pohoštění nebude stačit? V tom případě ti přijede na pomoc Snack Car - pojízdné občerstvení! A večer už docela unavená si půjdeš odpočinout do svého Domečku snů. Dobrou noc.....