Školy/Školky

Spolupracujeme se Základními i Mateřskými školami aj.

 

Základním a mateřským školám i jiným organizacím nabízíme ve spolupráci s našim dodavatelem výhodné nákupní podmínky na veškeré stavebnice značky Sluban. Stejně jako pro odběratele je i pro nás důležitá spokojenost dětí. Stavebnice Sluban mají širokou nabídku kvalitních hraček v mnoha tématech pro holky i kluky. Za příznivé nákupní ceny, je možno vybavit školky nebo družiny škol kreativními a kvalitními stavebnicemi.

 

Jedna z přidaných hodnot těchto stavebnic je i plná kompatibilita dílku Sluban s kostičkami LEGO. Samozřejmostí je celosvětová dohoda mezi společnosti Sluban Europe a LEGO a to již od roku 2013. Milým překvapením pro všechny odběratelé jsou inovované minifigurky Sluban, které jsou právem nazývané figurky verze 2. Tyto figurky Sluban mají realistický tvar, v pase se otáčejí o 360°, hlavička i zápěstí jsou na pohyblivých kloubech a zároveň si zachovaly plnou kompatibilitu s kostičkami. Veškeré doplňky, včetně oblečení jsou u všech novinek dovážených od roku 2017 v plastovém provedení.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat e-mailem na adrese info@toys-fantasy.cz nebo na telefonním čísle +420 737 248 135.

 

Pro reference o zkušenostech se stavebnicemi Sluban, je možné oslovit paní ředitelku MŠ Beruška na Čeladné (www.celadenskaberuska.cz).

 

Figurka Sluban

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení