Doprava do výdejních míst a boxů zdarma od hodnoty objednávky 500Kč. Doručení na adresu od 85Kč.

Doprava zdarma pro objednávky nad 500Kč přepravní službou Balíkovna, Zásilkovna Pobočky/boxy, DPD doručení do výdejních míst a WEIDO Box/Point. Doručení na adresu službou PPL za cenu 85 Kč (od 1000Kč zdarma). Každý registrovaný a přihlášený zákazník má slevu 10% na všechny produkty!

ELFIKI BIO Sada Vozidel - Domíchávač, náklaďák a bagr

Neohodnoceno
Značka: Elfiki

V sadě jsou tři autíčka malých rozměrů. Nákladní auto, míchačka na beton a jeřáb jsou pohodlné pro malé ruce. V hračce nejsou žádné malé části, takže je naprosto bezpečná pro děti od 1 roku. Spojení na autíčko podporuje rozvoj jemné motoriky a umožňuje shromáždit celou kolekci autíček Kid a doplnit ji dalšími modely z této řady. Hračky značky ELFIKI jsou vyrobeny v jemných trendy barvách, které v dítěti vzbudí smysl pro vkus a styl.

Balení: kartonová krabice s okénkem.

Dostupnost Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Kód: 39738
163 Kč 135 Kč bez DPH
ELFIKI BIO Sada Vozidel - Domíchávač, náklaďák a bagr
Neohodnoceno
Značka: Elfiki
ELFIKI BIO Sada Vozidel - Domíchávač, náklaďák a bagr
Novinka

Aktuální produktová řada ekologických hraček ELFIKI je vyrobena z plastu na biologické bázi. Jedná se o vysokohustotní polyethylen, který je z 94 % tvořen cukrovou třtinou, obnovitelnou surovinou.
Několik důvodů, proč je ekologický bio plast lepší volbou pro hračky i pro planetu:

Bioplasty jsou biologicky odbouratelné materiály, které pocházejí z obnovitelných zdrojů a lze je použít ke snížení problému plastového odpadu, který dusí planetu a znečišťuje životní prostředí.

Bioplasty při své výrobě zachycují a fixují CO2 z atmosféry, čímž pomáhají snižovat emise skleníkových plynů.

Bioplasty přinášejí úspory energie při výrobě.

Bioplasty snižují uhlíkovou stopu.

Hračky z bioplastu jsou stejně odolné a trvanlivé jako hračky z tradičního plastu.

Jsme hrdí na to, že máme pozitivní dopad a zároveň poskytujeme výjimečnou zábavu na hraní.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hračky z bioplastu na bázi cukrové třtiny představují ekologickou a zdravější alternativu k tradičním plastovým hračkám. Vyrábějí se z obnovitelných zdrojů, jsou biologicky odbouratelné a neobsahují škodlivé chemikálie, čímž chrání životní prostředí i zdraví dětí. Navíc se jedná o kvalitní a odolné hračky, které zajišťují zábavu a potěšení i pro ty nejmenší. Díky těmto vlastnostem se hračky z bioplastu na bázi cukrové třtiny stávají ideální volbou pro zodpovědné rodiče, kteří chtějí svým dětem dopřát to nejlepší a zároveň šetřit životní prostředí. Kromě bioplastu existují i další ECO hračky z recyklovaných materiálů, které šetří životní prostředí a dávají nový život starým produktům. Jedním z výrobců těchto eco-friendly hraček je značka Elfiki, která se řídí vlastní jedinečnou filozofií učení dětí hrou a zároveň péčí o životní prostředí. Hračky Elfiki jsou navrženy tak, aby podpořily rozvoj dětské fantazie, kreativity a smyslového vnímání, a to vše v souladu s principy udržitelnosti a láskou k přírodě.

 

Doprava zdarma pro objednávky nad 500Kč přepravní službou Balíkovna, Zásilkovna Pobočky/boxy, DPD doručení do výdejních míst a WEIDO Box/Point. Doručení na adresu službou PPL za cenu 85 Kč (od 1000Kč zdarma).