Doprava do výdejních míst a boxů zdarma od hodnoty objednávky 500Kč. Doručení na adresu od 85Kč.

Doprava zdarma pro objednávky nad 500Kč přepravní službou Balíkovna, Zásilkovna Pobočky/boxy, DPD doručení do výdejních míst a WEIDO Box/Point. Doručení na adresu službou PPL za cenu 85 Kč (od 1000Kč zdarma). Každý registrovaný a přihlášený zákazník má slevu 10% na všechny produkty!

Školy/Školky

Spolupracujeme se Základními i Mateřskými školami aj.

 

Základním a mateřským školám i jiným organizacím nabízíme ve spolupráci s našim dodavatelem výhodné nákupní podmínky na veškeré stavebnice značky Sluban. Stejně jako pro odběratele je i pro nás důležitá spokojenost dětí. Stavebnice Sluban mají širokou nabídku kvalitních hraček v mnoha tématech pro holky i kluky. Za příznivé nákupní ceny, je možno vybavit školky nebo družiny škol kreativními a kvalitními stavebnicemi.

 

Jedna z přidaných hodnot těchto stavebnic je i plná kompatibilita dílku Sluban s kostičkami LEGO. Samozřejmostí je celosvětová dohoda mezi společnosti Sluban Europe a LEGO a to již od roku 2013. Milým překvapením pro všechny odběratelé jsou inovované minifigurky Sluban, které jsou právem nazývané figurky verze 2. Tyto figurky Sluban mají realistický tvar, v pase se otáčejí o 360°, hlavička i zápěstí jsou na pohyblivých kloubech a zároveň si zachovaly plnou kompatibilitu s kostičkami. Veškeré doplňky, včetně oblečení jsou u všech novinek dovážených od roku 2017 v plastovém provedení.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat e-mailem na adrese info@toys-fantasy.cz nebo na telefonním čísle +420 737 248 135.

 

Pro reference o zkušenostech se stavebnicemi Sluban, je možné oslovit paní ředitelku MŠ Beruška na Čeladné (www.celadenskaberuska.cz).

 

Figurka Sluban

 

 

 

Doprava zdarma pro objednávky nad 500Kč přepravní službou Balíkovna, Zásilkovna Pobočky/boxy, DPD doručení do výdejních míst a WEIDO Box/Point. Doručení na adresu službou PPL za cenu 85 Kč (od 1000Kč zdarma).