Doprava do výdejních míst a boxů zdarma od hodnoty objednávky 500Kč. Doručení na adresu od 85Kč.

Doprava zdarma pro objednávky nad 500Kč přepravní službou Balíkovna, Zásilkovna Pobočky/boxy, DPD doručení do výdejních míst a WEIDO Box/Point. Doručení na adresu službou PPL za cenu 85 Kč (od 1000Kč zdarma). Každý registrovaný a přihlášený zákazník má slevu 10% na všechny produkty!

Elfiki Eco Měkoušci Kouzelné chrastítko lama Sammy

Neohodnoceno
Značka: Elfiki

Chrastítko lama Sammy od ELFIKI je součástí kolekce ekologických hraček a nepochybně se stane nejlepším přítelem dítěte od prvních dnů života.
Ihned po narození se miminko začne aktivně rozvíjet a poznávat svět kolem sebe. První hračky novorozence ho seznamují s prostředím, novými předměty a zvuky. Chrastítko lama Sammy od ELFIKI je vyrobeno z vysoce kvalitního a hypoalergenního materiálu, který je příjemný na dotek.
Kombinace různých textur a materiálů podporuje rozvoj hmatových vjemů a jemné motoriky. Příjemný zvuk chrastítka dítě uklidní a dodá mu příjemné emoce. Hračka navíc stimuluje rozvoj pozornosti, zraku, sluchu, vnímání tvarů a zvuků.
Okouzlující skřítek lama Sammy vyvolá neustálý úsměv a na dlouhou dobu upoutá pozornost dítěte. Dítě bude rádo trávit čas prohlížením všech detailů a se zájmem studovat svého kamaráda.
Dřevěný kroužek, vyrobený z kvalitního bukového dřeva, slouží jako kousátko.
Hračka se pohodlně drží v malé dlani, takže ji dítě může snadno držet samostatně jednou nebo oběma rukama.
Vhodné pro děti od 0 měsíců věku.
K dispozici je 5 druhů: srnka  Ruby, skřítek Puff, skřítek Ailie, sova Mia, ptáček Pipo.
Chrastítko lama Sammy od ELFIKI je skvělým dárkem pro vaše miminko!

Dostupnost Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Kód: IG-0133
448 Kč 370 Kč bez DPH
Elfiki Eco Měkoušci Kouzelné chrastítko lama Sammy
Neohodnoceno
Značka: Elfiki
Elfiki Eco Měkoušci Kouzelné chrastítko lama Sammy
Novinka

Z hračky v rukou dítěte se začíná vytvářet pohled na svět. Krásná hračka rozvíjí vkus a formuje estetické preference, zajímavá a originální baví a podněcuje fantazii.
Měkké hračky a hračky-chrastítka ElFIKI jsou krásné, zajímavé, vzdělávací a bezpečné. Jsou vyrobeny z přírodního dřeva a ekologických materiálů, což odpovídá filozofii ochrany životního prostředí. Rodiče tak mohou hravou formou nenásilně učit děti úctě k přírodě. Pomocníky v tomto studiu budou pohádkové postavičky: skřítci Puffy a Aili a jejich kamarádi ptáček Pipo, srnka Ruby , sova Mia a lama Sammy.
Postavičky značky ELFIKI se stanou nejlepšími dětskými kamarády, se kterými bude zábavné a zajímavé si hrát, odvážně fantazírovat a rozhodně růst v souladu se světem.

Hypoalergenní, vyrobeno z bezpečných materiálů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hračky z bioplastu na bázi cukrové třtiny představují ekologickou a zdravější alternativu k tradičním plastovým hračkám. Vyrábějí se z obnovitelných zdrojů, jsou biologicky odbouratelné a neobsahují škodlivé chemikálie, čímž chrání životní prostředí i zdraví dětí. Navíc se jedná o kvalitní a odolné hračky, které zajišťují zábavu a potěšení i pro ty nejmenší. Díky těmto vlastnostem se hračky z bioplastu na bázi cukrové třtiny stávají ideální volbou pro zodpovědné rodiče, kteří chtějí svým dětem dopřát to nejlepší a zároveň šetřit životní prostředí. Kromě bioplastu existují i další ECO hračky z recyklovaných materiálů, které šetří životní prostředí a dávají nový život starým produktům. Jedním z výrobců těchto eco-friendly hraček je značka Elfiki, která se řídí vlastní jedinečnou filozofií učení dětí hrou a zároveň péčí o životní prostředí. Hračky Elfiki jsou navrženy tak, aby podpořily rozvoj dětské fantazie, kreativity a smyslového vnímání, a to vše v souladu s principy udržitelnosti a láskou k přírodě.

 

Doprava zdarma pro objednávky nad 500Kč přepravní službou Balíkovna, Zásilkovna Pobočky/boxy, DPD doručení do výdejních míst a WEIDO Box/Point. Doručení na adresu službou PPL za cenu 85 Kč (od 1000Kč zdarma).