Doprava do výdejních míst a boxů zdarma od hodnoty objednávky 500Kč. Doručení na adresu od 85Kč.

Doprava zdarma pro objednávky nad 500Kč přepravní službou Balíkovna, Zásilkovna Pobočky/boxy, DPD doručení do výdejních míst a WEIDO Box/Point. Doručení na adresu službou PPL za cenu 85 Kč (od 1000Kč zdarma). Každý registrovaný a přihlášený zákazník má slevu 10% na všechny produkty!

Elfiki Eco Měkoušci Srneček Ruby

Neohodnoceno
Značka: Elfiki

Srneček Ruby, od ELFIKI , je stylová a okouzlující značková hračka, kterou si děti i dospělí mohou zamilovat na první pohled!

 

Ruby vás rozveselí na procházce, podpoří vás v deštivém dni. Ruby pevně obejme, aby se dítě cítilo šťastnější, a také bude s dítětem spát a poslouchat pohádku.
Hračka přinese dítěti spoustu pozitivních emocí. S Ruby je vždy zajímavé si hrát, odvážně snít a růst v souladu se světem.

 

Hračka je vyrobena z kvalitních, hypoalergenních materiálů, velmi příjemných na dotek, pro děti naprosto bezpečných. Ani po umytí neztratí svůj nádherný tvar a vzhled.

 

Hra se srnkou Ruby jistě přispěje k budování představivosti, kreativity, smyslu pro krásu a udělá dítěti radost.

 

Elfiki & Friends jsou k dispozici v 5 variantách: Srnečka Ruby, skřítek Puffy, skřítek Aili, sova Mia, ptáček Pipo.
Pro celý příběh budete potřebovat celou společnost.

Každá z postaviček bude pro vaše dítě nezapomenutelným kamarádem.

 

Každá hračka je zabalena v originální značkové krabici a bude skvělým dárkem pro každou příležitost! Krabici lze také použít jako postýlku pro Ruby.

 

Věk: 3+

Výška (m): 1,5 m: 0.37

Délka (m): 0.1

Šířka (m): 0.18

Čistá hmotnost (kg): 0.475

Hrubá hmotnost (kg): 0.556

Materiál: Materiál: 100 % polyester

Dostupnost Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Kód: IG-0174
768 Kč 635 Kč bez DPH
Elfiki Eco Měkoušci Srneček Ruby
Neohodnoceno
Značka: Elfiki
Elfiki Eco Měkoušci Srneček Ruby
Novinka

Z hračky v rukou dítěte se začíná vytvářet pohled na svět. Krásná hračka rozvíjí vkus a formuje estetické preference, zajímavá a originální baví a podněcuje fantazii.
Měkké hračky a hračky-chrastítka ElFIKI jsou krásné, zajímavé, vzdělávací a bezpečné. Jsou vyrobeny z přírodního dřeva a ekologických materiálů, což odpovídá filozofii ochrany životního prostředí. Rodiče tak mohou hravou formou nenásilně učit děti úctě k přírodě. Pomocníky v tomto studiu budou pohádkové postavičky: skřítci Puffy a Aili a jejich kamarádi ptáček Pipo, srnka Ruby , sova Mia a lama Sammy.
Postavičky značky ELFIKI se stanou nejlepšími dětskými kamarády, se kterými bude zábavné a zajímavé si hrát, odvážně fantazírovat a rozhodně růst v souladu se světem.

Hypoalergenní, vyrobeno z bezpečných materiálů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hračky z bioplastu na bázi cukrové třtiny představují ekologickou a zdravější alternativu k tradičním plastovým hračkám. Vyrábějí se z obnovitelných zdrojů, jsou biologicky odbouratelné a neobsahují škodlivé chemikálie, čímž chrání životní prostředí i zdraví dětí. Navíc se jedná o kvalitní a odolné hračky, které zajišťují zábavu a potěšení i pro ty nejmenší. Díky těmto vlastnostem se hračky z bioplastu na bázi cukrové třtiny stávají ideální volbou pro zodpovědné rodiče, kteří chtějí svým dětem dopřát to nejlepší a zároveň šetřit životní prostředí. Kromě bioplastu existují i další ECO hračky z recyklovaných materiálů, které šetří životní prostředí a dávají nový život starým produktům. Jedním z výrobců těchto eco-friendly hraček je značka Elfiki, která se řídí vlastní jedinečnou filozofií učení dětí hrou a zároveň péčí o životní prostředí. Hračky Elfiki jsou navrženy tak, aby podpořily rozvoj dětské fantazie, kreativity a smyslového vnímání, a to vše v souladu s principy udržitelnosti a láskou k přírodě.

 

Doprava zdarma pro objednávky nad 500Kč přepravní službou Balíkovna, Zásilkovna Pobočky/boxy, DPD doručení do výdejních míst a WEIDO Box/Point. Doručení na adresu službou PPL za cenu 85 Kč (od 1000Kč zdarma).